Гарячі лінії та НГО

Help24_ua
 

Безкоштовні онлайн консультацій лікарів, психологів, юристів та інші послуги для здоров’я. Щоб отримати потрібну допомогу або послуги треба перейти по посиланню в чат-бот та натиснути /start.

Послуга доступна для всіх представників(ць) ключових спільнот.

 🌐 https://t.me/Help24_ua_bot

HELPnow
 

Психологічна допомога для представників ключових спільнот, які вимушені евакуюватися до інших країн світу надається на сервісі #HELPnow

Окрім психологічної допомоги новий сервіс #HELPnow допомагає у отриманні доступу до АРВТ, ПТБ, лікування гепатиту та замісної терапії.

📩 helpnowua@gmail.com

 🌐 https://t.me/helpnowbot/

 🌐 Гугл форма для запитів

Гаряча лінія для постраждалих від домашнього насильства

Якщо людина опинилась у складних обставинах, спричинених насильством в сім’ї чи його реальною загрозою, якщо стала жертвою торгівлі людьми та прагне повернутися до нормального життя, якщо представники влади не реагують на Ваші звернення за допомогою, або якщо Вам стало відомо про такі випадки – за телефонним номером 1547 цілодобово фахівці готові надати психологічну підтримку, консультацію та зареєструвати відповідне звернення до державних органів.

📞 1547

Коментарі від монітора НПКС:

 • Доступні послуги психолога, юриста, інформаційна підтримка і перенаправлення.
 • Алгоритм: телефонуєте, вам відповість оператор та, відповідно до ситуації, перенаправить до профільного спеціаліста.
 • Мінус – не завжди швидко відповідають на дзвінки, іноді треба чекати до 5-7 хвилин.
Гуманітарна місія «Проліска»

Основною метою Місії є всебічна допомога мирному населенню, що постраждало від війни. Наразі гуманітарна місія «Проліска» здійснює діяльність по всебічній допомозі населенню в прифронтовій зоні, а також внутрішньо переміщеним особам у десяти регіонах України: Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Вінницькій, Івано-Франківській, Рівненській, Сумській та Закарпатській областях.

📞 093 202 22 32

📞 096 404 10 34

 🌐 proliska.org/

Коментарі від монітора НПКС:

 • Працює добре, залучені фахові психологи, надають консультації по телефону або он-лайн, також є можливість отримання 10 очних консультацій безкоштовно в містах, де є осередки Гуманітарної місії «Проліска» (міста Харків, Запоріжжя, Черкаси, Вінниця). Також в цих містах надають гуманітарну допомогу та інформаційну підтримку внутрішньо переміщеним особам.
 • Мінуси: працюють не цілодобово, якщо звернення не в робочі години, ваш виклик фіксується і вам передзвонюють наступного робочого дня, в часи роботи.
Жіночий консорціум України

Жіночий консорціум України – об’єднання, створене жіночими громадськими організаціями з метою забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні; Метою асоціації є вирішення актуальних проблем у сфері гендерної рівності та реалізації прав дитини через адвокацію та ефективну співпрацю з громадськими та неурядовими організаціями, а також через широке залучення місцевих громад та інституцій.

📞 +38 044 592 68 54

📩 info@wcu-network.org.ua

Коментарі від монітора НПКС:

 • На час перевірки номер не обслуговувався
Лінія довіри «Людина в біді»

Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» («People in Need»), що працює в сферах гуманітарної допомоги, прав людини, освіти та соціальної роботи. Гаряча Лінія психологічної допомоги і підтримки для дорослих і дітей працює цілодобово (конфіденційно та анонімно), дзвінки безкоштовні зі всіх операторів в Україні.

📞 0 800 210 160

Коментарі від монітора НПКС:

 • Відповідь на лінії надають одразу, якщо треба психологічна допомога, то одразу переключають на психолога.
 • Працює ця лінія цілодобово, але військовслужбовцям послуги не надаються.
 • На цій лінії знають про ключові спільноти і надають кваліфіковану допомогу.
МБФ «Українська фундація громадського здоров’я»

Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я» працює у сфері громадського здоров’я та прав людини з метою забезпечення рівних можливостей медичної допомоги людям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

📞 +38 (044) 235 08 64

📞 +38 (044) 235 08 66

📩 halyna.skipalska@healthright.org

📌 Пирогова, 4/26, оф.11, Київ, 01030

Коментарі від монітора НПКС:

 • За номером +38 (044) 235 08 66 відповіді не було
Національна гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД

Національна лінія телефону довіри з питань ВІЛ/СНІД – безкоштовна, постійно діюча телефонна «гаряча лінія» для загального населення.Психологи консультують на Лінії цілодобово, без перерв, свят та вихідних. За цим номером також можна телефонувати, якщо є запитання до ЧСЧ-консультантів (щоденно, з 20-00 до 8-00)

📞 0 800 500 451

 🌐 https://helpme.com.ua/

Коментарі від монітора НПКС:

 • Є переадресація в чат-бот психологічної підтримки, послуги психокорекції онлайн.
Національна гаряча лінія «Ла страда»

«Ла Страда Україна» – громадська правозахисна організація, яка займається забезпеченням гендерної рівності, розбудовою миру, запобіганням гендерному насильству, зокрема домашньому насильству, боротьбою з торгівлею людьми та захистом прав дітей через впровадження стандартів прав людини в усіх сферах життя суспільства і держави.

Національна гаряча лінія з питань запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерної дискримінації:

📞 0 800 500 335

Національна дитяча гаряча лінія:

📞 8 800 500 224

Коментарі від монітора НПКС:

 • Алгоритм: телефонуєте, вам відповість оператор та, згідно до ситуації, перенаправить до профільного спеціаліста.
 • Мінус – не завжди можна додзвонитися с першого разу, але з 3-4 разу виходить
Проєкт DrugStore

DRUGSTORE – некомерційний освітньо-профілактичний проєкт, спрямований на формування безпечних моделей поведінки на вечірках і в повсякденному житті, а також побудову гуманної наркополітики в українському контексті.

Серед послуг є безпечний онлайн-простір для консультацій з фахівцями у форматі чату. Тут можна отримати консультацію психолога, лікаря-інфекціоніста, консультанта з психоактивних речовин. Консультації безкоштовні та анонімні.

 🌐 drugstore.org.ua/uk/consultants

Коментарі від монітора НПКС:

 • Консультації надаються з 17:00 до 23:00.
Центр допомоги дівчатам і жінкам «Право на здоров’я»

Денний Центр допомоги дівчатам та молодим жінкам в складних життєвих обставинах «Право на здоров’я» безкоштовно та конфіденційно надає комплексну соціальну, психологічну та юридичну допомогу, супровід до медичних та державних соціальних установ, тестування швидкими тестами на ВІЛ, гепатити, ІПСШ, а також послуги з профілактики ВІЛ, гепатитів та ІПСШ.

Цільова група: молоді дівчата та жінки, сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах; молодь та підлітки, які перебувають у конфлікті із законом, та їх батьки; сім’ї з числа ВПО.

📞 +38 (044) 223 71 65

📞 +38 (093) 743 78 33

📌 Довженка 2, каб.11, Київ, 03057

Коментарі від монітора НПКС:

 • Організація надає послуги психолога очно в м. Київ за попереднім записом.
Лінія запобігання самогубствам Lifeline Ukraine
 

Lifeline Ukraine – це національна, професійна лінія з питань профілактики самогубств та підтримки психічного здоров’я. Гаряча лінія працює 24 години на день, 7 днів на тиждень. Україна занадто часто втрачає ветеранів до самогубств, і цю проблему потрібно вирішити ще до того, як вона загостриться. Lifeline Ukraine була створена в першу чергу для надання допомоги ветеранам та членам їх сімей, і тепер гаряча лінія обслуговує всіх жителів України будь-якою мовою, яку вони обрали.

📞 7333

 🌐 https://lifelineukraine.com/

Гаряча лінія GenderStream

Громадський рух Gender Stream співпрацює з телефоном підтримки для ветеранів та їхніх сімей у Дніпропетровській області.

📞 0 800 505 085

Коментарі від монітора НПКС:

 • Працюють в будні дні з 18:00 до 22:00, психологи ГО «Гендер-стрім», надають психологічну допомогу по запиту.
Психологічна допомога для ЛГБТ+ військових
 

ГО «Українські ЛГБТ військові за рівні права» надає можливість психологічних консультацій для ЛГБТ+ військових України. Конфіденційні терапевтичні консультації є безкоштовними. Вони доступні онлайн та очно в Києві.

 🌐 Гугл форма для запитів

«Позитивні жінки» БО
 

БО «Позитивні жінки» надає послуги з психологічної підтримки жінок, які живуть з ВІЛ та жінок з інших уразливих спільнот – секс-працівниць, транс*жінок та жінок, які вживають наркотики.

 🌐 pw.org.ua/poslugi

 🌐 Позитивні жінки (Facebook)

Mentalk
 

Mentalk – це спеціалізований сервіс безплатної психологічної підтримки та допомоги для ЛГБТІК+ людей від Громадської організації “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ”.

Надає психологічну підтримку та допомогу очно в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та онлайн в інших регіонах України.

Сервіс працює для представників і представниць ЛГБТІК+ спільнот, яким необхідна будь-яка психосоціальна допомога для вирішення особистих запитів обумовлених повномасштабним вторгненням в Україну, військовими діями, перебуванням в окупованих, деокупованих, прифронтових територіях, а також через гендерно обумовлене насильство.

 🌐 mentalk.com.ua

ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТА ДЕРЖАВНІ СЛУЖБИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Соціальні служби для сім'ї, дітей та молоді

Контакти обласних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:  

 🌐 https://www.msp.gov.ua/news/14911.html

Контактні дані Управління у справах дітей:

🌐 https://www.msp.gov.ua/content/sluzhbi-u-spravah-ditey-v-otg.html

Денні центри соціально-психологічної допомоги
Денний центр – це доступний та безпечний простір, де у комфортних умовах постраждала від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті особа може отримати комплексну безоплатну допомогу, а саме:

 • консультування психолога та соціального працівника;
 • первинну правову допомогу;
 • інформування про послуги інших організацій та установ, що здійснюють заходи у сфері  запобігання та протидії насильству;
 • послугу соціального супроводу, яка направлена на подолання або мінімізацію наслідків домашнього та/або насильства за ознакою статі;
 • участь у групових та індивідуальних заняттях для дорослих та дітей, групах самодопомоги.

Адреси центрів соціально-психологічної допомоги:

Волинський обласний ЦСПД

📌 м. Луцьк, проспект Перемоги, 32

📞 (0332)78 23 88; факс 78 48 09

Дніпропетровський обласний ЦСПД

📌 м. Дніпро, проспект Праці, 24

📞 (0562) 748 07 39

Донецький обласний ЦСПД

📌 м. Дружківка, вул. Машинобудівників, 64

📞 095 428 17 00

Житомирський обласний ЦСПД

📌 м. Житомир, вул. Тараса Бульби-Боровця, 34

📞 (0412) 25 59 89

Закарпатський обласний ЦСПД

📌 м. Ужгород, вул. Благоєва, 10-Б

📞 (0312) 63 80 97

Запорізький обласний ЦСПД

📌 м. Запоріжжя, вул. Північнокільцева, 22-а

📞 8(061) 213 88 20; 8(061) 213 88 21

Івано-Франківський обласний ЦСПД

📌 Івано-Франківська область, с.Верховина, вул. Коваля, 1

📞 (034 232) 2 51 45; (067) 936 45 61

Кіровоградський обласний ЦСПД

📌 м. Кропивницький, вул. Короленка, 50

📞 0(522) 27 42 36

Луганський обласний ЦСПД

📌 м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова,15б

📞 066 747 75 82

Львівський обласний ЦСПД

📌 м. Львів, вул. Коновальця, 103

📞 (032) 237 99 27; 237 99 20

Одеський обласний ЦСПД

📌 м. Одеса, вул. Красна, 11

📞 (048) 756 60 03

Рівненський обласний ЦСПД

📌 м. Рівне, вул. Дубенська, 71а

📞 362 63 24 89

Сумський обласний ЦСПД

📌 м. Суми, вул. Іллінська, 51

📞 (0542) 60 18 58

Тернопільський обласний ЦСПД «Родина»

📌 м. Тернопіль, вул. Коновальця, 18

📞 (0352) 28 79 29

Хмельницький обласний ЦСПД

📌 м. Хмельницький, вул. Заводська 61/1

📞 (0382) 74 64 72

Черкаський обласний ЦСПД

📌 м. Сміла, вул. Василя Стуса, 35

📞 (04733) 57 99 4

Чернівецький обласний ЦСПД

📌 м. Чернівці, вул. Білоруська, 22

📞 (0372) 58 23 83

Чернігівський обласний ЦСПД

📌 м. Чернігів, вул. Елеваторна, 6

📞 (4622) 5 83 97

Київський міський ЦСПД

📌 м. Київ, вул. Новодарницька, 26, корпус 1

📞 (044) 566 12 48

 

Департаменти соціальної політики облдержадміністрацій

Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА

 📩 dsmp@vin.gov.ua

 🌐 http://www.vin.gov.ua/dep-smp

Департамент соціального захисту населення Волинської ОДА

📩 post@dlsp.voladm.gov.ua

🌐 https://voladm.gov.ua/category/departament-socialnogo-zahistu-naselennya/1/

Департамент соціального захисту населення  Дніпропетровської  ОДА

📩 gupczn@adm.dp.ua

🌐 https://adm.dp.gov.ua/ua/dniprooda/

Департамент соціального захисту населення Донецької ОДА

📩 soc.d@dn.gov.ua

🌐 https://czn.dn.gov.ua/ua

Департамент соціального захисту населення Житомирської ОДА

📩 03192833@dpssp.zt.gov.ua

🌐 http://dpssp.zt.gov.ua/

Департамент соціального захисту населення Закарпатської ОДА

📩 depsoc@carpathia.gov.ua

🌐 https://zaksoc.gov.ua/

Департамент соціального захисту населення Запорізької ОДА

📩 uszn@zp.ukrtel.net

🌐 https://www.zoda.gov.ua/news/16354/dovidnik-robochih-telefoniv.html

Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА

📩  main@sz.if.gov.ua

🌐 http://www.if.gov.ua

Департамент соціального захисту населення Київської ОДА

📩 dszn_koda@koda.gov.ua

🌐 http://koda.gov.ua/oblderzhadministratsija/struktura/strukturni-pidrozdili-oda/departament-socialnogo-zakhistu-nas/

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської ОДА

📩 public@gutszn.kr-admin.gov.ua

🌐 http://gutszn.kr-admin.gov.ua/

Департамент соціального захисту населення Луганської ОДА

📩 dszn@loga.gov.ua

🌐 http://dszn.loga.gov.ua/uk

Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА

📩 dszn@loda.gov.ua

🌐 https://loda.gov.ua/structural-unit/17059?categoryId=6654

Департамент соціального захисту населення Миколаївської ОДА

📩 sotszahist@mk.gov.ua

🌐 http://dszn.mk.gov.ua/

Департамент соціальної та сімейної політики Одеської ОДА

📩 dssp@odessa.gov.ua

🌐 http://dssp.odessa.gov.ua/

Департамент соціального захисту населення Полтавської ОДА

📩 plsz@adm-pl.gov.ua

🌐 http://plsz.gov.ua/index.html

Департамент соціальної політики Рівненської ОДА

📩 dszn@rv.gov.ua

🌐 https://www.rv.gov.ua/departament-socialnogo-zahistu?v=5d9aec4769ded

Департамент соціального захисту населення Сумської ОДА

📩 mail@dszn.sm.gov.ua

🌐 http://www.soc-zahyst.sm.gov.ua/index.php/uk/home

Департамент соціального захисту населення Тернопільської ОДА

📩 admin@sobes-ter.gov.ua

🌐 https://social.te.gov.ua/

Департамент соціального захисту населення Харківської ОДА

📩 upr_truda@kharkivoda.gov.ua

🌐 https://kharkivoda.gov.ua/oblasna-derzhavna-administratsiya/struktura-administratsiyi/strukturni-pidrozdili/139/3009/98162

Департамент соціального розвитку Херсонської ОДА 

📩 dp-soczah@khoda.gov.ua

🌐 https://khoda.gov.ua/departament-socialnogo-zaxistu-naselennya

Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА

📩 depszn@hmsoczahist.adm-km.gov.ua

🌐 https://hmsoczahist.com.ua/

Департамент соціального захисту населення Черкаської ОДА

📩 03195719@mail.gov.ua

🌐 https://ck-oda.gov.ua/departament-socialnogo-zaxistu-naselennya/

Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА

📩 depszn@bukoda.gov.ua

🌐 http://dszn-cv.gov.ua/

Департамент соціального захисту населення Чернігівської ОДА

📩 dszpost@cg.gov.ua

🌐 http://upsz.cg.gov.ua/

Департамент соціальної політики Київської міської держадміністрації

📩 dsp@kmda.gov.ua

🌐 https://dsp.kyivcity.gov.ua/

 

Органи відповідальності за гендерну рівність та попередження насильства

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

 📞 0 800 50 17 20

 📩 hotline@ombudsman.gov.ua

 📌 01008, м. Київ, вул. Інститутська, 8. 21/8

Урядова уповноважена з питань гендерної політики

 📞 (044) 256-61-62

 📩 levchenko@kmu.gov.ua

Центри безоплатної вторинної правової допомоги
 

Контактні дані місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги:   

 🌐 https://www.legalaid.gov.ua/tsentry/

Раді будемо отримати ваш зворотній зв’язок на пошту: keypopulationsplatform@gmail.com

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt