Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Захист прав уразливих груп засуджених в установах виконання покарань

August 26, 2022 @ 2:30 pm - 4:00 pm

Проблема порушення прав представників уразливих категорій засуджених в установах виконання покарань, до яких відносяться і представники ЛГБТІ-спільноти є чутливою, гострою та не розв’язаною.
Мінімальні стандартні правила ООН щодо поводження з в’язнями (Правила Мандели) вказують, що адміністрації в’язниць мають брати до уваги індивідуальні потреби в’язнів, включаючи потреби найбільш уразливих категорій у в’язничному середовищі. Заходи із захисту засуджених зі специфічними потребами не повинні вважатися дискримінаційними.
Відповідно до Джакартських принципів, держава зобов’язана забезпечувати навчання персоналу щодо виявлення порушень прав представників ЛГБТ-спільноти, тим самим попереджувати випадки злочинів на ґрунті ненависті за ознакою сексуальної орієнтації й гендерної ідентичності.
Нашою організацією у 2020-2022 роках проводилися численні моніторингові візити та навчальні заходи, мета яких, насамперед, інформування та привернення уваги посадових осіб, представників громадських організацій до проблеми з дотримання прав представників ЛГБТІ-спільноти в місцях несвободи.
З метою підведення підсумків роботи з цього напрямку, нами заплановано проведення конференції «Захист прав уразливих категорій засуджених в установах виконання покарань».
Проведення конференції заплановано на 26 серпня 2022 року з 14.30 до 16.00.
Для участі заповніть форму: https://forms.gle/CKLAioVHf6d1tzWH7

Details

Date:
August 26, 2022
Time:
2:30 pm - 4:00 pm
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/6030887953607701

Venue

Онлайн

Organizers

Україна без тортур
Freedom House Ukraine
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt