Продовжуємо набір консультантів від ключових спільнот!

 In Архів новин, Головна новина, Новини, Тендери/конкурси, Центр новин

Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West — AFEW-Україна) продовжує конкурс на відбір консультантів – представників ключових та пріоритетних груп: (люди, які вживають наркотики ін’єкційно (ЛВНІ), чоловіки, які мають секс з чоловіками (ЧСЧ), працівники комерційного сексу (СП), особи, які звільнились з ув’язнення (КУ), для проведення моніторингу якості та доступності послуг для ключових спільнот у всіх регіонах України. Пріоритетні регіони – Одеська, Запорізька, Донецька області, але участь кандидатів з інших областей також вітається.

Моніторинг проводиться в рамках проєкту «Інновації для подолання епідемії ВІЛ», що реалізується Pact Inc. у консорціумі з FHI 360 та AFEW-Україна

 Завдання консультантам:

 1. Збір інформації щодо доступності послуг (тестування на ВІЛ, АРТ, ДКП та ЗПТ, лікування та діагностика гепатитів, ), для представників ключових спільнот у означеному регіоні чи місті.
 2. Документування змін в наданні та перериванні (якщо таке мало місце) послуг з лікування та профілактики ВІЛ, для представників ключових спільнот.
 3. Збір інформації щодо нагальних гуманітарних та інших потреб ключових спільнот у місті (області) постійного або тимчасового перебування консультанта
 4. Надання регулярних (не менше ніж раз на місяць) письмових звітів команді проекту згідно розробленої моніторингової форми.
 5. Участь у регулярних засіданнях (в офлайн чи онлайн форматі) з партнерами та представниками зацікавлених сторін (не менше 2-х разів на місяць)

Увага: в залежності від безпекової ситуації моніторинг може проводитись дистанційно

Термін виконання

Щомісячно

Вимоги до кандидатів

Для участі в конкурсі кожен потенційний консультант має:

 • представляти інтереси та розуміти потреби, принаймні, однієї із ключових та пріоритетних груп (ЛВНІ, ЧСЧ, СП, колишні ув’язнені);
 • мати довірливі стосунки та контакти із представниками, принаймні, однієї із ключових та пріоритетних груп у відповідному регіоні;
 • розуміти особливості доступу ключових та пріоритетних груп (ЛВНІ, ЧСЧ, СП, колишні ув’язнені) до послуг тестування на ВІЛ та зв’язку з лікуванням, програм доконтактної профілактики (PrEP), та/або програм замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) у відповідному регіоні.

Додатковими перевагами консультантів будуть:

 • досвід участі у проєктах зменшення шкоди та/або інших проєктах у сфері ВІЛ;
 • досвід участі у дослідженнях та моніторингу медичних, соціальних та/або інших послуг у тому числі й силами спільнот;
 • досвід участі в регіональних Координаційних радах з питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу;
 • досвід роботи та/або волонтерства у громадських організаціях, які надають послуги ВІЛ ключовим та пріоритетним групам (ЛВНІ, ЧСЧ, СП, колишні ув’язнені).

Для участі у відборі, будь ласка, надайте наступні документи:

 1. Резюме
 2. Мотиваційний лист, в якому міститься інформація про ваш досвід та переваги.
 3. Контакти 2-х осіб, які знайомі з Вашою роботою, як представника ключових та/або пріоритетних груп (щонайменше однієї) і можуть рекомендувати Вас для виконання означених завдань.

Будь ласка, надсилайте необхідні документи на адресу: keypopulationsplatform@gmail.com

У назві повідомлення зазначте: «Консультант від спільноти ______(зазначити) ______ (ПІБ)».

Кандидатури розглядатимуться на регулярній основі впродовж часу, поки дане оголошення є активним.

Recommended Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt