Пройшов IV Форум Національної платформи ключових спільнот

 In Матеріали Національної платформи ключових спільнот, Новини, Центр новин

3 грудня у Києві пройшов Форум Національної платформи ключових спільнот (НПКС).

4-ий Форум НПКС зібрав представників спільноти колишніх ув’язнених, ЛГБТ, людей, які живуть із наркозалежністю, та секс-працівників.

Під час зустрічі учасники підвели підсумки 2018 року:

  • Протягом 2018 року було проведено третій та четвертий форуми Платформи. На ІІІ Форумі у квітні було затверджено Керівний комітет НПКС, до якого увійшло по 3 представники з кожної з чотирьох спільнот.
  • Для регламентування роботи цього року дбуло розроблено Положення (Рамковий меморандум) про Національну платформі ключових спільнот, а також Етичний кодекс НПКС.
  • Для організації ефективної роботи було проведено дослідження по комунікації всередині спільнот, метою якого було виявлення поточного стану комунікації та обміну інформацією як між спільнотами, так і всередині кожної з них. Крім того, було проведено аналіз практичного застосування механізмів голосування та делегування між представниками ключових спільнот НПКС. Рекомендації дослідження допомогли сформулювати основні напрямки щодо поліпшення алгоритмів прийняття рішень і комунікації. Діяльність Платформи були здебільшого спрямована на розвиток її структури, а також на розвиток самих представників спільнот.
  • Цього року було проведно 3 тренінги, а теми тренінгів визначалися самими учасниками і були дуже різноманітними – навички вирішення конфліктів та медіація, ефективна внутрішня і зовнішня комунікація. Зараз підготовлено пул медіаторів для вирішення конфліктів в середині спільнот, скористатись послугами якого можна, подавши відповідну заявку до Керівного комітету.
  • У 2018 році члени Платформи представили її на XІ Національній ЛГБТ конференції, 22-ій Міжнародної конференції зі СНІДу в Амстердамі та 7 Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства в Києві.

Крім того кожна зі спільнот презентувала свої досягнення у цьому році, розказали про отримані уроки та поділились планами на наступний, 2019, рік.

Під час другої частини Форуму для учасників та запрошених гостей з числа представників міжнародних та національних орагнізацій та структур були презентовані плани на 2019 рік.

Захід відбувся завдяки проектам “Розвиток Національної платформи ключових спільнот” за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні, “Покращення системи комунікації серед ключових спільнот в Україні” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та PITCH, МБФ “Альянс громадського здоров’я”.

 

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt