Запрошення до участі у ІV Форумі Національної платформи ключових спільнот

 In Головна новина, Матеріали Національної платформи ключових спільнот, Новини, Центр новин

Запрошуємо представників ключових спільнот з України до участі у IV Форумі Національної платформи ключових спільнот (НПКС), який відбудеться 3 грудня у м. Києві.

Під час заходу учасники підведуть підсумки 2 років діяльності та спланують роботу Платформи на 2019 рік.

Умови участі:

  • До участі у Форумі НПКС запрошуються представники/ці ключових груп населення (люди, які живуть із наркозалежністю, секс-працівники-ці, ЛГБТІ, колишні ув’язнені) з України.
  • На Форум буде запрошено учасників НПКС. Якщо вас цікавить участь у Форумі, проте ви не є членом Платформи, ви можете долучитися до Платформи тут: http://afew.org.ua/anketa-uchasnika-npks/
  • Усі охочі взяти участь у Форумі НПКС повинні до 11  листопада 2018 року заповнити анкету.
  • Учасники/ці відбиратимуться на конкурсній основі. Члени Керівного комітету НПКС повинні також заповнити анкету, проте проходять поза конкурсом.
  • Відшкодування проїзду (за наявності квитків на автобус, маршрутку, поїзд не вище класом за купе або 2-й клас Інтесіті) та проживання відібраних учасників буде забезпечено за рахунок організаторів. Проїзд відшкодовуватиметься лише за умови участі у всіх заходах, передбачених у рамках Форума НПКС.
  • Пацієнти/ки програми ЗПТ мають на час проведення Форуму НПКС самостійно забезпечити себе необхідними препаратами та мати при собі відповідні документи.

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання щодо Форуму НПКС, ви можете звернутись до технічного секретаря НПКС Анастасії Щепіної за телефоном +38 (067) 453-07-40 або написавши листа на адресу keypopulationsplatform@gmail.com, вказавши в темі листа «Форум Національної платформи ключових спільнот».

Також ви можете заповнити анкету за посиланням: http://bit.ly/2P4uVxL

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt