Запрошення до участі у робочій зустрічі “Забезпечення значущої участі ключових груп населення в реалізації перехідного плану в Україні та моніторингу цього процесу”

 In Матеріали Національної платформи ключових спільнот, Новини, Центр новин

Запрошуємо представників ключових спільнот з України до участі у робочій зустрічі “Забезпечення значущої участі ключових груп населення в реалізації перехідного плану в Україні та моніторингу цього процесу” (попередні дати проведення 21-23 червня 2017 р., Київ, Україна).

У лютому ініціативна група Національної платформи ключових спільнот подала запит до Євразійської мережі зменшення шкоди на надання технічної допомоги в організації та проведенні робочої зустрічі для обговорення поточних процесів в контексті переходу від підтримки програм з ВІЛ/СНІДу та туберкульозу Глобального фонду на національне фінансування з окремим фокусом на забезпечення значущої участі представників громадянського суспільства та спільнот у реалізації плану переходу та ролі, яку представники громадянського суспільства можуть грати в моніторингу його реалізації. Євразійська мережа зменшення шкоди надає дану технічну допомогу в рамках реалізації Програми Технічної допомоги з питань спільноти, прав і ґендеру (CRG TA) Глобального фонду. У зустрічі можуть брати участь учасники І організаційного форуму Національної платформи ключових спільнот, а також нові учасники з України.

 Мета робочої зустрічі – посилити ступінь значущої участі представників ключових спільнот у здійсненні плану переходу та моніторингу цього процесу шляхом вибудовування діалогу з цього питання між ключовими зацікавленими сторонами та розробки спільних підходів до моніторингу здійснення тих заходів у рамках Плану, які мають особливо важливе значення для ключових груп населення.

 Задачі робочої зустріч:

  1. Покращити розуміння представників ключових груп населення змісту та контексту Стратегії сталого розвитку та Плану переходу.
  2. Визначити пріоритетні для спільнот види діяльності в рамках Плану переходу для подальшого моніторингу їх реалізації.
  3. Обговорити та визначити потенційні механізми забезпечення значущої участі ключових спільнот у реалізації Плану переходу та моніторингу цього процесу.
  4. Обговорити та виявити потреби спільнот у контексті посилення свого потенціалу для здійснення та моніторингу діяльності в рамках Плану переходу.

 Учасники:

  1. Представники громадянського суспільства та ключових груп населення, таких як люди, які живуть із наркозалежністю, секс-працівники, ЛГБТІ (включаючи членів Національної платформи), в тому числі – представників громадянського суспільства і ключових груп населення – членів НКР.
  2. Представники інших ключових зацікавлених боку, в тому числі: основні реципієнти ГФ, агентства ООН, державні структури (один з днів зустрічі).

Якщо ви зацікавлені в участі, будь ласка, заповніть анкету до 6 червня 2017 року. Учасники заходу з числа представників громадянського суспільства будуть відібрані на конкурсній основі. Проїзд та проживання відібраних учасників зустрічі, буде забезпечений організаторами.

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt