Запрошення до участі у першому організаційному Форумі по створенню Платформи ключових груп населення

 In Матеріали Національної платформи ключових спільнот, Новини, Центр новин

Запрошуємо до участі у першому організаційному Форумі по створенню Платформи ключових груп населення, який пройде 27-28 січня 2017 року. Місце проведення Форуму буде визначено пізніше.

Ідея створення Платформи виникла ще наприкінці 2015 року, під час зустрічей представників організацій, що представляють спільноти людей, які вживають наркотики, секс працівників і ЛГБТ, які проводилися у рамках Тристоронньої співпраці між Урядом Нідерландів, UNAIDS та громадянським суспільством.

Необхідність її створення зумовлена тим, що на даний момент інтереси ключових груп населення недостатньо представлені в органах, які приймають рішення. Крім того, самоорганізації спільнот не завжди добре розвинені – наприклад, серед ЛГБТ існують досить сильні організації, з великим досвідом адвокації, роботи з міжнародними донорами, в той час як спільнота секс працівників знаходиться тільки на початковій стадії розвитку. Пропонована Платформа буде незалежною структурою, яка дозволить обмінюватися досвідом, визначати актуальні потреби ключових груп щодо доступу до послуг охорони здоров’я та виробляти спільні інструменти впливу на прийняття рішень, як місцевими органами, так і міжнародними донорами.

Передбачається, що членами Платформи будуть представники самоорганізацій ключових груп (ЛГБТ, СР, ЛУН), ініціативних груп спільнот та окремих представників спільнот, які хочуть взяти участь в її роботі.

Платформа створюється на добровільних засадах, і основним критерієм участі в Форумі буде мотивація і бажання внести свій вклад в розвиток і подальшу роботу Платформи.

Якщо ви зацікавлені в участі, будь ласка, заповніть анкету до 25 грудня 2016 року. Проїзд та проживання відібраних учасників Форуму, буде забезпечений організаторами.

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt