Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Вебінар “PrEP для жінок у Європі”

June 22, 2021 @ 2:00 pm - 4:00 pm

У вівторок, 22 червня, о 14:00 за британським часом (16:00 за Києвом), ініціатива “PrEP в Європі” проводить першу частину свого вебінару на тему “PrEP для жінок у Європі”. Друга частина – у вівторок, 13 липня.
Буде забезпечено російський переклад.
Вебінар включає презентації Сільвена Чавки (лікаря-інфекціоніста і дослідника з Парижа), Ірен Огета (молодшого співробітника програми мережі ATHENA в Найробі, Кенія) і Ани Сільви Клуг (клініциста з ІПСШ та координатора програми PrEP в університетській лікарні Беллвітжа. у Барселоні).
Сільвен зосередить свій виступ на останніх даних за рівнями ліків, дозування і можливу ефективність ін’єкційних і пероральних PrEP у цис- і транс-жінок, хоча він також є клініцистом, який прописує PrEP в Парижі.
Ірен протягом декількох років працювала педагогом і захисником PrEP серед дівчаток-підлітків і молодих жінок в Кенії і розповість про знання і прийнятність PrEP, а також про те, як результати її проекту вплинули на політику уряду.
Ана – лікар, що працює в Каталонії (Іспанія), в країні, в правилах якій вказується тільки PrEP для жінок, якщо вони є секс-працівниками, а також про роботу з пацієнтами для забезпечення PrEP.
Після реєстрації ви отримаєте підтвердження від Zoom, що містить посилання на приєднання до зустрічі.
Відвідайте веб-сайт PrEP в Європі www.prepineurope.org.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt