Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Воркшоп «Підвищення попиту на PrEP»

August 26, 2021 - August 31, 2021

ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» запрошує подавати заявки до участі у воркшопі «Підвищення попиту на PrEP», який пройде в Українських Карпатах з 26 по 31 серпня 2021 року.
Цей воркшоп буде проводитись за унікальною міжнародною технологією та який вперше буде адаптований під український контекст, який призначений для участі:
1) Лідерів громадської думки серед різних груп та спільнот геїв, бісексуалів та інших чоловіків, які практикують секс з чоловіками (ЧСЧ), зокрема блогерів та людей які мають великі соціальні зв’язки та контакти;
2) Соціальних працівників програм доконтактної профілактики PrEP серед ЧСЧ в Україні, зацікавлених у створенні культурно-всеохоплюючої соціальної маркетингової кампанії та ініціатив для реагування на потреби спільноти в PrEP. Працівники повинні мати приналежність до ЧСЧ.
Захід проводиться громадською організацією Alliance.Global за підтримки MPact Global Action для програми www.prep.com.ua.
Тренери/модератори проведуть учасників через 5-денний воркшоп з метою розробки принципово нового бачення соціальної інформаційної кампанії та рекламних ініціатив із залученням широкого кола як спільноти, так і лідерів громадської думки, для реагування на повсякденні потреби групи ЧСЧ щодо PrEP.
Спираючись на органічну інформацію спільноти, однією з головних цілей нашого заходу є підвищення існуючих базових знань, компетенції та кваліфікації щодо питань доконтактної профілактики ВІЛ та сексуального здоров’я, що дозволить учасникам розгортати стратегії збільшення попиту та рекламні кампанії за лідерством спільноти. Слухачі курсу отримають необхідні всі необхідні знання про PrEP для забезпечення успішної кампанії для розширення охоплення доконтактною профілактикою в Україні та остаточної руйнації міфів серед спільноти геїв та бісексуалів та інших ЧСЧ.
Після проходження воркшопу передбачений конкурс міні-грантів серед учасників для розробки та підтримки інформаційних кампаній щодо PrEP.
На час проведення воркшопу учасники забезпечуються проживанням та харчуванням.
Компенсація витрачених на квитки коштів буде відбуватись по приїзду.
Ми вже чекаємо на ваші заявки, які можна заповнити, перейшовши за посиланням: https://forms.gle/xk123gwWL2h13QuR8.
Дедлайн подання: 20.07.2021, 23.59 за київським часом.

Details

Start:
August 26, 2021
End:
August 31, 2021
Event Category:

Organizer

ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ»
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt