Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Вебінар “Як правильно використовувати медів-ресурси при плануванні ЧСЧ/ЛГБТІ+ активностей

August 20, 2021 @ 2:00 pm - 3:30 pm

При роботі з ЧСЧ/ЛГБТІ+ нам часто доводиться користуватися медіа-ресурсами, щоб охопити якомога більше зацікавлених представників спільнот. Ми вкладаємо багато сил у цей процес, та все це може бути марним, якщо ми не зможемо правильно використати медіа-простір на свою користь. Фейсбук та Інстаграм можуть бути як нашими найкращими друзями, так і найжорстокішими ворогами. І знаючи деякі хитрощі цих, та інших соцмереж та популярних додатків, ми зможемо ефективно планувати діяльність, направлену на покращення становлення наших ключових спільнот!

Ми розповімо вам про принципи роботи основних процесів ранжування у популярних соцмережах та додатках, а також поділимося невеличкими секретами, які можуть значною мірою покращити вашу взаємодію з медіа-простором!

Радо запрошуємо вас на вебінар!

? Дата: 20 серпня
⏰ Час: 14:00
?‍? Платформа: конференція в ZOOM
?‍♂️ Спікер: Владислав Фомін, PR-консультант Національного ЧСЧ-консорціуму, має практичний досвід у роботі зі ЗМІ та провідними медіа-ресурсами
✍️ Реєстрація (необхідно заповнити невеличку форму):
https://forms.gle/8UzDqZs8Rfs9nztt6

Обговоримо безліч цікавих тем, зокрема:

Чому Фейсбук ховає нас у інформаційну бульбашку, та як із неї вирватись?
Тік-Ток активізм, та чому за короткими відео-постами – майбутнє?
Мобільні застосунки для знайомств ЧСЧ на прикладі Hornet: ефективне спілкування, або як з мінімумом зусиль отримати доступ до потенційної авдиторії.

Вебінар буде проведено в рамках національного проєкту «Посилення лідерської ролі в адвокації для розвитку спроможності спільноти ЧСЧ на національному та регіональному рівні для забезпечення стійкості послуг з ВІЛ» за підтримки «100% життя» – Мережа ЛЖВ, що упроваджується Національний ЧСЧ-консорціум #MSM_PRO в складі ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ», LGBT Association LIGA, Гей-Форум України / Gay-Forum of Ukraine NGO та Spectrum Kharkiv

Чекаємо на вас!

Details

Date:
August 20, 2021
Time:
2:00 pm - 3:30 pm
Event Category:

Organizer

Національний ЧСЧ-консорціум
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt