Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Вебінар «Внутрішня та зовнішня етика громадських організацій: посилення іміджу та спроможності».

August 18, 2021 @ 5:00 pm - 6:00 pm

18 серпня Alliance.Global та Національний ЧСЧ-консорціум проводять інформаційний вебінар «Внутрішня та зовнішня етика громадських організацій: посилення іміджу та спроможності».

Коли ми працюємо у сфері допомоги людям у кризових та важких ситуаціях, ми щиро націлені на результат. Ми вкладаємо безліч зусиль у свою роботу, стосується вона окремої людини чи впроваджується на національному рівні. Та іноді навіть у найкращих з нас бракує часу або навичок, аби влучно дослідити більш широкі питання, та оцінити власну роботу з міркувань суспільної етики. Необережне слово або розмита концепція може спричинити протилежний нашим намірам ефект. Прикрі випадковості трапляються, тому ми обговоримо принципи, заради яких ми й пришли у громадський сектор: дотримання прав та свобод кожного та кожної, повага до честі і гідності, побудова здорової, інклюзивної комунікації.

Заради обговорення цих та інших питань ми запрошуємо вас на вебінар!
Спікер: Armen Aghajanov, консультант ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» та експерт Національний ЧСЧ-консорціум, має багаторічний досвід комунікації та праці з міжнародними та національними організаціями.

✍️ Реєстрація (необхідно заповнити невеличку форму): https://docs.google.com/forms/d/1pi9VsxOlVMx7DllhADUuRceyhdtV2PGgYVhW_24sO0M/viewform?fbclid=IwAR3Rz8MhYUo4Iwe1roLNzakFZoB9wMSPJFWARTxqGVO7TuAG1wCVY42414Y&edit_requested=true

На вебінарі ми розглянемо, зокрема, такі теми:
⚪️ Навіщо НУО потрібен етичний кодекс?
⚪️ Що потрібно ураховувати під час розробки та впровадження етичного кодексу організації
⚪️ Найкращі міжнародні практики організацій у сфері впровадження етичних принципів
⚪️ Ставлення донорів до наявності або відсутності етичного кодексу.
⚪️ Сфера застосування етичного кодексу (внутрішні та зовнішні конфліктні або неоднозначні ситуації).
⚪️ Дискусія з учасниками про їх досвід зіткнення з етичними проблемами у своїй роботі – обмін досвідом.

Чекаємо на вас!

Вебінар буде проведено в рамках національного проєкту «Посилення лідерської ролі в адвокації для розвитку спроможності спільноти ЧСЧ на національному та регіональному рівні для забезпечення стійкості послуг з ВІЛ» за підтримки «100% життя» – Мережа ЛЖВ, що упроваджується Національний ЧСЧ-консорціум #MSM_PRO у складі ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ», LGBT Association LIGA, Гей-Форум України / Gay-Forum of Ukraine NGO та Spectrum Kharkiv.

Details

Date:
August 18, 2021
Time:
5:00 pm - 6:00 pm
Event Category:
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt