Оголошення про ротацію членів Керівного комітету

 In Головна новина, Новини, Центр новин

Настав час ротації членів Керівного Комітету Платформи, а отже ми закликаємо до подання документів представниць та представників ключових спільнот:
· колишні ув’язнені,
· ЛГБТІ,
· люди, які живуть з наркозалежністю,
· секс-працівники.

Ця можливість для вас, якщо ви є член_кинею Платформи, бажаєте отримати досвід в комунікації і управлінні та готові два роки виконувати волонтерську (неоплатну) діяльність з розвитку Платформи. Для участі необхідно надіслати своє резюме та мотиваційний лист на електронну адресу keypopulationsplatform@gmail.com. Строк подачі документів до 10.03.2020.

Голосування відбудеться на сайті Платформи після завершення подачі документів.

Національна платформа ключових спільнот (НПКС) є незалежною основою та спільною інформаційною платформою для розбудови спільних позицій та інструментів для впливу на процес прийняття рішень на місцевому, національному та міжнародному рівнях; а також задля посилення потенціалу, обміну інформацією та досвідом між представниками ключових спільнот.
Щоб стати членом НПКС необхідно заповнити анкету: https://ckpp.org.ua/anketa-uchasnika/

Нагадуємо, що взяти участь у голосуванні ви зможете лише ставши членом НПКС. Також, долучившись, ви зможете допомогти своїм спільнотам бути більш активно представленими в різних механізмах прийняття рішень, долучитись до розробки національних стандартів з профілактичних заходів та забезпечення їх затвердження, мати змогу дізнавати про досвід інших та ділитися досвідом з досвідченими активістами та фахівцями, отримати важливі знання та навички під час навчання та інше.

Нашими цінностями є:
1. Толерантність до кожного – толерантне ставлення та повага до поглядів.
2. Свобода бути собою – можливість вільно висловлюватися та проявлятися.
3. Рівність – право обирати та бути обраним, рівні можливості та права.
4. Прозорість і відкритість – можливість доєднатися кожному, хто поділяє цінності, відкритий доступ до інформації у членів НКПС.
5. Взаємопідтримка – синергія та співпраця спільнот на підставі поваги до кожного.

Керівний комітет НПКС має такі повноваження:
– Готує пропозиції до щорічного робочого плану НПКС на виконання основних Завдань у відповідності до розділу 2;
– Пропонує членам НПКС пропозиції щодо нових завдань;
– Готує пропозиції щодо плану фандрейзингу НПКС;
– Здійснює нагляд за використанням коштів, залучених на підтримку роботи та заходів НПКС;
– Готує/затверджує проектні заявки, що подаються донорам на фінансування щорічних планів роботи НПКС;
– Координує діяльність НПКС з іншими громадськими об’єднаннями, державними установами/організаціями та міжнародними організаціями.
Під час першого засідання Керівного Комітету після його скликання чи оновлення складу після наступної ротації визначається та розподіляється функціонал кожного з його членів.

Рішення Керівного комітету НПКС приймаються консенсусно із залученням думки Дорадчої групи (п.3, Розділ ІІІ), оскільки стосуються інтересів усіх спільнот. Засідання Керівного комітету відбуваються не рідше 4 (чотирьох) разів на рік. Участь у засіданнях також беруть члени Дорадчої групи. У період між засіданнями прийняття рішень відбувається шляхом електронного обговорення.

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt