Запрошення до участі у V Форумі Національної платформи ключових спільнот

 In Новини, Опис подій, Центр новин

Запрошуємо представників ключових спільнот з України до участі у V Форумі Національної платформи ключових спільнот (НПКС), який відбудеться 14-15 квітня у м. Києві.

Під час заходу учасники підведуть підсумки діяльності та спланують роботу Платформи на 2020 рік.
До участі у Форумі НПКС запрошуються представники ключових груп населення ( люди, які живуть із наркозалежністю, секс-працівники, ЛГБТІ, колишні ув’язнені) з України.

Для участі у відборі учасників потрібно заповнити анкету: https://forms.gle/e2k8kpzLkMJHarWAA
Дедлайн заповнення анкети – 12 березня 2020 року.
Учасниці_ки відбиратимуться на конкурсній основі. Члени Керівного комітету НПКС повинні також заповнити анкету, проте проходять поза конкурсом.

До участі у Форумі буде запрошено учасників НПКС. Якщо вас цікавить участь у Форумі, проте ви не є членом Платформи, ви можете долучитися до Платформи тут: https://ckpp.org.ua/anketa-uchasnika/

Відшкодування проїзду (за наявності квитків на автобус, маршрутку, поїзд не вище класом за купе або 2-й клас Інтесіті) та проживання відібраних учасників буде забезпечено за рахунок організаторів. Проїзд відшкодовуватиметься лише за умови участі у всіх заходах, передбачених у рамках Форуму НПКС.

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання щодо Форуму НПКС, ви можете звернутись до технічної секретарки НПКС Олександри Голубової за телефоном +38 (067) 453-07-40 або написавши листа на адресу keypopulationsplatform@gmail.com, вказавши в темі листа «Форум Національної платформи ключових спільнот».

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt