Продовжуємо набір консультантів від ключових спільнот!

 In Головна новина, Тендери/конкурси

Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West — AFEW-Україна) продовжує конкурс на відбір консультантів – представників ключових та пріоритетних груп (люди, які вживають наркотики ін’єкційно (ЛВНІ), чоловіки, які мають секс з чоловіками (ЧСЧ), працівники комерційного сексу (СП), особи, які звільнились з ув’язнення для проведення моніторингу якості та доступності послуг для ключових спільнот у всіх регіонах України.
Моніторинг проводиться в рамках проєкту «Інновації для подолання епідемії ВІЛ», що реалізується Pact Inc. у консорціумі з FHI 360 та AFEW-Україна.

Завдання консультантам:
1. Збір інформації щодо доступності послуг (тестування на ВІЛ, АРТ та ТБ лікування та діагностика, ДКП та ЗПТ) для представників ключових спільнот у означеному регіоні чи місті,.
2. Документування змін в наданні та перериванні (якщо таке мало місце) послуг з лікування та профілактики ВІЛ, гуманітарній та соціальній підтримці для представників ключових спільнот.
3. Збір інформації щодо нагальних гуманітарних та інших потреб ключових спільнот у місті (області) постійного або тимчасового перебування консультанта
4. Надання регулярних (не менше ніж раз на два тижні) письмових звітів команді проекту згідно розробленої моніторингової форми.

Важливо: залежно від безпекової ситуації, моніторинг може проводитись дистанційно.

Термін виконання: Щомісячно

Вимоги до кандидатів

Для участі в конкурсі кожен потенційний консультант має:
• представляти інтереси та розуміти потреби принаймні однієї із ключових та пріоритетних груп (ЛВНІ, ЧСЧ, СП, колишні ув’язнені);
• мати довірливі стосунки та контакти із представниками принаймні однієї із ключових та пріоритетних груп у відповідному регіоні;
• розуміти особливості доступу ключових та пріоритетних груп (ЛВНІ, ЧСЧ, СП, колишні ув’язнені) до послуг тестування на ВІЛ та зв’язку з лікуванням, програм доконтактної профілактики (PREP), та/або програм замісної підтримувальної терапії у відповідному регіоні.

Додатковими перевагами консультантів стане:
• досвід участі у проєктах зменшення шкоди та/або інших проєктах у сфері ВІЛ;
• досвід участі у дослідженнях та моніторингу медичних, соціальних та/або інших послуг, у тому числі й силами спільнот;
• досвід участі в регіональних Координаційних радах з питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу;
• досвід роботи та/або волонтерства у громадських організаціях, які надають послуги у сфері ВІЛ ключовим та пріоритетним групам (ЛВНІ, ЧСЧ, СП, колишні ув’язнені).

Для участі у відборі, будь ласка, надайте наступні документи:
• Резюме;
• Мотиваційний лист, в якому міститься інформація про ваш досвід;
• Контакти 2-х осіб, які знайомі з Вашою роботою, як представника ключових та/або пріоритетних груп (щонайменше однією) і можуть рекомендувати Вас для виконання означених завдань.

Будь ласка, надсилайте необхідні документи на адресу: keypopulationsplatform@gmail.com
Кандидатури розглядатимуться на регулярній основі

У назві повідомлення зазначте: «Консультант від спільноти ______(зазначити) ______ (ПІБ)».

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt