Допомога медикаментами для організацій, що працюють із ключовими спільнотами

 In Архів новин, Головна новина, Новини

З березня 2022 року почався проєкт «Швидке реагування на потреби людей, уразливих до ВІЛ, та людей, що живуть з ВІЛ, в Україні» в рамках голландської гуманітарної ініціативи GIRO555. Учасники проєкту: AIDS Fonds (головний реципієнт), «Лікарі Світу (Нідерланди)», «СНІД Фонд Схід-Захід», «Альянс Громадського Здоров’я», Євразійська асоціація зменшення шкоди, ECOM, SWAN, «Teenergizer» та «Позитивні Жінки».
Одним із завдань проекту є забезпечення потреб в медикаментах та товарах медичного призначення людей, уразливих до ВІЛ, та людей, що живуть з ВІЛ. Цей напрямок проекту впроваджується організаціями «Лікарі Світу (Нідерланди)» та «СНІД Фондом Схід-Захід».

Якщо у вашої організації є потреба в медикаментах та товарах медичного призначення, ми готові допомогти вам її задовольнити.

Для цього потрібно надіслати лист замовлення на бланку організації, адресований на «Doctors of the World Netherlands» та «СНІД Фонд Схід-Захід» (в одному листі). В листі має бути інформація про організацію, кількість її клієнтів, з якими спільнотами працює організація та перелік медичних потреб із визначенням кількості, дозування та можливих аналогів (при замовленні медикаментів).

«СНІД Фонд Схід-Захід» після обробки надсилає заявки «Лікарям Світу» для закупівлі медикаментів у Нідерландах та доставки їх в Україну. Є можливість доставити вантаж безпосередньо в регіони.

Ми не можемо гарантувати, що всі потреби можуть бути задоволені – це буде залежати від наявності препарату в Нідерландах, але ми будемо намагатись максимально задовольнити найбільш пріоритетні потреби ключових спільнот.

Якщо деякі препарати можливо закупити в Україні, то спробуємо розглянути цю можливість -особливо якщо це дуже терміново і потрібна дуже невелика партія.

Надсилайте ваші заявки та запитання на адресу elena.voskresenskaya@afew.org.ua

⇒ Завантажити лист з описом

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt