Запрошення до участі у ІІІ Форумі Національної платформи ключових спільнот

 In Головна новина, Матеріали Національної платформи ключових спільнот, Новини, Центр новин

Запрошуємо представників/ць ключових спільнот з України до участі у ІІІ Форумі Національної платформи ключових спільнот (НПКС), який відбудеться 24-26 квітня 2018 р. у м. Києві.

У рамках заходу відбудеться презентація дослідження існуючих алгоритмів комунікацій та делегування між представниками спільнот з обговоренням виявлених проблем в спільнотах.

Умови участі:

  • До участі у Форумі НПКС запрошуються представники/ці ключових груп населення (люди, які живуть із наркозалежністю, секс-працівники-ці, ЛГБТІ, колишні ув’язнені) з України.
  • Усі охочі взяти участь у Форумі НПКС повинні до 25 березня 2018 року заповнити анкету.
  • Учасники/ці відбиратимуться на конкурсній основі.
  • Відшкодування проїзду (за наявності квитків на автобус, маршрутку, поїзд не вище класом за купе або 2-й клас Інтесіті) та проживання відібраних учасників буде забезпечено за рахунок організаторів. Проїзд відшкодовуватиметься лише за умови участі у всіх заходах, передбачених у рамках Форумі НПКС.
  • Усі заходи відбуватимуться в межах готелю «Ібіс», поселення для учасників з інших міст здійснюватиметься по 2 особи.
  • Пацієнти/ки програми ЗПТ мають на час проведення Форуму НПКС самостійно забезпечити себе необхідними препаратами та мати при собі відповідні документи.

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання щодо Форуму НПКС, ви можете звернутись до технічного секретаря НПКС Анастасії Щепіної за телефоном +38 (067) 453-07-40 або написавши листа на адресу keypopulationsplatform@gmail.com, вказавши в темі листа «Форум Національної платформи ключових спільнот».

Також ви можете заповнити анкету за посиланням: http://bit.ly/2DoyAM3.

Захід відбудеться за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt